Namysleným a podceňovaným ženám


Si namyslená, myslíš si, že si niečo extra? Tak sa zobuď! Pravdepodobne si to myslíš len ty sama o sebe. Problém je v tom, že si úplne obyčajná, čo je za normálnych okolností dobré. Len sa snažíš byť niečo viac ako iné. Hráš divadlo a robíš pretvárku. Aké to je byť niekym iným a potlačovať v sebe skutočné já? To že dobre vyzeráš, neznamená sa sa môžeš s hockým zahrávať, že Ti všetko patrí. Pamätaj, že svojím prístupom dosiahneš len toho, že ťa nik nebude chcieť. Nik neznesie rozmazlenú,náročnú fiflenu, čo si vyžaduje extra pozornosť. Ujde sa Ti akurát tak týpek, čo rozmýšľa vtákom a budeš len polotovar na noc. O pár rokov si nájde mladší model a ty ostaneš sama. Všetky tie "šedé myšky", na ktorých ste sa smiali z kamoškami kalibru ako si ty, sú kolo teba šťastné s rodinou a ty utápaš svoje problémy a komplexy v alkohole.

Máš nízke sebavedomie? Si utiahnutá? Myslíš si, že zle vyzeráš, alebo máš zlú postavu. Kašli na to a nerieš to. To najdôležitejšie máš v srdci a to je to, čo sa počíta. Čo keď nie si top modelka, tie pomaly vychádzajú z kurzu, si jedinečný človek a ver tomu, že v tomto momente čaká niekto práve na teba, aby ste spolu pohli zdieľať slasti aj strasti.

Zmaľované namyslené fifleny Ti nesiahajú ani po päty. Ty dokážeš svojimi skutkami, láskou a starostlivosťou urobiť niekoho šťastným, tie fifleny dokážu len otráviť život.

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Kraj

Pravá duša

Slzy z lásky